ŽIKA ŠARENICA PIŠE ZA KURIR: Hristov hiton u Srbiji

ZABAVNA MUZIKA

Streema - Online Radio Stations
OnlineRadioBox
Online Internet RadiosRadio online
Gledajte preko 200 ex YU TV kanala, uživo! Ne propustite više ni jednu omiljenu seriju, utakmicu ili film. Kod kuæe, na poslu, na putovanju... Konektujte se na internet i uživajte! Ponesite Vaše omiljene TV kanale bilo gde sa sobom uz pomoæ NetTv Plus aplikacije za Vaš iPhone/iPad, Android telefon ili tablet. Gledaj besplatno najbolje domaæe kanale.

Poluvreme - Podigla se velika prašina zbog Suminog vodećeg gola! Onda je dao još jedan, ali... (video)

Ocjena: / 0
LošeOdlično
Partizan vodi protiv Napretka sa 2:1 u 19. kolu Linglong Superlige Srbije, ali na društvenim mrežama uveliko već traje polemika oko vodećeg pogotka koji je Sejduba Suma postigao u 13. minutu meča. Bila je to vrlo lepa akcija trilinga Sadik-Asano-Suma, na kraju Sadik u pokušaju da šutira zapravo asistia Sumi koji loptu šalje u mrežu, ali u trenucima dok je izlazio iz ofsajda. Po proceni sudije, on je iz ofsajda izašao, ali sa tom njegovom odlukom mnogi se ne slažu, jer je golman Naretka bio ispred Sume. Potom je Napredak imao dve velike šanse, kada su Stojković, a onda i Ostojić spasavali mrežu crno-belih, da bi u 36. minutu Sejduba Suma na asistenciju Miletića pogodio za 2:0 u korist Partizana. Tom prilikom Miletić je povredio koleno imorao je da napusti igru. Njegovo mesto zauzeo je Lutovac. Ipak, u finišu prvog poluvremena, u 43. minutu, još jedna odlična akcija Napretka, koju golom kruniše Vukadinović, pošto su oba štopera Partizana otišla previše na levu stranu i ostavila mnogo slobodnog prostora Vukadinoviću, koji rutinski uspeva da savlada Stojkovića. -