ZABAVNA MUZIKA

Streema - Online Radio Stations
OnlineRadioBox
Online Internet RadiosRadio online
Gledajte preko 200 ex YU TV kanala, uživo! Ne propustite više ni jednu omiljenu seriju, utakmicu ili film. Kod kuæe, na poslu, na putovanju... Konektujte se na internet i uživajte! Ponesite Vaše omiljene TV kanale bilo gde sa sobom uz pomoæ NetTv Plus aplikacije za Vaš iPhone/iPad, Android telefon ili tablet. Gledaj besplatno najbolje domaæe kanale.

Ocjena: / 0
LošeOdlično
Viljareal je slavio na stadionu "De la Keramika" rezultatom 1:0 (0:0) protiv Valensije, kojoj je Bilbao danas obezbedio plasman u Ligu šampiona. Prvu priliku su u 25. minutu imali gosti, ali je Asenho odbranio udarac najboljeg strelca "Slepih Miševa" Rodriga. Pred kraj prvog dela igre dve velike šanse za Karlosa Baku, najpre ga je odlično pronašao Čerišev u 41. minutu, ali je Kolumbijac iz neposredne blizine poslao loptu preko gola. U 44. minutu nova prilika za pozajmljenog igrača iz Milana, primio je loptu u kaznenom prostoru rivala, ali je ponovo šutirao preko gola. Nije bilo preterano zanimljivo u nastavku, Viljareal je bio bolji rival, a to je uspeo da materijalizuje tek u 86. minutu, kada je centaršut Trigerosa iz slobodnog udarca kapiten Gaspar pretvorio u pogodak. Kao što smo napisali, Valensija je i pored poraza overila plasman u Ligu šampiona naredne sezone, dok je Viljareal sada na korak od plasmana u Ligu Evrope. Šesti su na tabeli sa 57 bodova, imaju osam više od osmoplasiranog Hetafea, oba tima imaju još tri utakmice do kraja šampionata. Nešto ranije odigran je i duel između Selte i prežaljenog Deportiva, meč je okončan bez pobednika, rezultatom 1:1 (1:0). Igrao se 13. minut, kada su domaći poveli, strelac je bio Maksi Gomez. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, u 70. minutu Danijel Vas je povisio na 2:0, ali je njegovo pogodak poništen zbog ofsajd pozicije. I kada se činilo da će Selta slaviti, bivši igrač Arsenala Lukas Perez postiže gol u prvom minutu nadoknade, na asistenciju Andonea i postavlja konačan rezultat. Selta je 12. na tabeli Primere sa 46 osvojenih bodova, dok je Deportivo 18. sa 29. Ekipa iz Korunje je još u prošlom kolu izgubila šanse da se zadrži u eliti, pa će zajedno sa Las Palmasom i Malagom u Segundu. Пласман обезедио Sofascore резултати уживо //